نوشته های جدید

راز جسد کشف شده در یکی ازمحلات یاسوج

راز جسد کشف شده در یکی از محلات یاسوج

به گزارش رمز فردا /کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری قاتل متواری کمتر از ۲۴ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این استان خبر داد.

سرهنگ ً سعید بالش زر ً در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد در یکی از محلات شهر یاسوج بلافاصله ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد متوفی جوانی حدوداً ۳۲ ساله که بر اثر اصابت گلوله کلت کمری به قتل رسیده است.

رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی جسد مقتول را به سردخانه منتقل و تحقیقات خود را جهت شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند.

بالش زر عنوان کرد: ماموران پلیس آگاهی با تلاش شبانه‌روزی و با انجام تحقیقات پلیسی گسترده قاتل را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: متهم انگیگزه خود از ارتکاب قتل را اختلافات قبلی عنوان کرد.

به گزارش رمز فردا  به نقل از پایگاه خبری پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به اینکه سلاح به کار رفته در قتل از متهم کشف و ضبط شد، بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

این مطالب را نیز ببینید!

پشت‌پرده خودکشی دختر عکاس بوشهری

دختر ۲۵ ساله بوشهری در حالی دست به خودکشی زد که گفته می شود انگیزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *