چهارشنبه , آذر ۹ ۱۴۰۱
نوشته های جدید

فوری: درگیری ساپینتو با فیلمبردار تلویزیون

فوری: درگیری ساپینتو با فیلمبردار تلویزیون

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در پایان دیدار با آلومینیوم اراک، با فیلمبردار صدا و سیما درگیر شد.

به گزارش رمز فردا و به نقل از “ورزش سه”، در یکی از دیدارهای حساس هفته دهم رقابت های لیگ برتر، استقلال و آلومینیوم اراک در استادیوم آزادی به تساوی بدون گل رضایت دادند. دیداری که کاملا در اختیار آبی پوشان بود ولی آنها نتوانستند از سد دفاعی منظم و پرلایه میهمان عبور کنند.

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال به مانند ۲ دیدار گذشته برابر فولاد و ذوب آهن، در این مسابقه نیز محروم بود و از روی سکوهای جایگاه ویژه استادیوم آزادی نظاره گر عملکرد شاگردانش بود. او که از سبک بازی تیم حریف و دفاع پرتعداد آلومینیوم کلافه شده بود، در پایان بازی با عصبانیت راهی رختکن شد.

در شرایطی که سرمربی پرتغالی قصد داشت مسیر میکسدزون به سمت رختکن را طی کند، او از خبرنگاران آن محل درخواست کرد که دوربین های خود را خاموش کرده و از او فیلمبرداری نکنند.

ساپینتو که بابت از دست دادن ۲ امتیاز عصبانی بود، این درخواست را مطرح کرد تا اتفاق حاشیه ای برای او رخ ندهد. خبرنگارانی که در نزدیکی ها سرمربی استقلال بودند، دوربین های خود را خاموش کردند اما فیلمبردار صدا و سیما و برنامه فوتبال برتر سیما بدون توجه به این موضوع، همچنان مشغول ضبط تصاویر ساپینتو بود.

این اقدام، باعث عصبانیت سرمربی پرتغالی و فوران خشم او شد. به نحوی که او به دنبال فیلمبردار مذکور بود که با پا درمیانی اطرافیان، مانع از ایجاد درگیری و افزایش تنش میان طرفین شدند.

پس از آن، بیژن طاهری نیز راهی اتاقی شد که فیلمبردار جنجالی در آنجا حضور داشت و اینگونه به نظر می رسید که وی قصد دارد چنانچه فیلم جنجالی از درگیری احتمالی ساپینتو ضبط شده را پاک کند که البته از تصاویر ویدیویی منتشر شده، اینگونه به نظر می رسد که سرپرست آبی ها موفق به انجام این کار نشده است.

به هر شکل جنجال جدید سرمربی استقلال در شرایطی به وجود آمد که باید گفت شیطنت فیلمبردار صدا و سیما و عدم توجه به درخواست ساپینتو، به مانند آتشی در انبار باروت بوده است.

لازم به ذکر است که سرمربی استقلال در ادامه و در محل میکسدزون استادیوم آزادی، با آرامش کامل پاسخگوی سوالات خبرنگاران و به اعلام نشدن پنالتی به سود تیمش معترض بود.

این مطالب را نیز ببینید!

یزدانی با شکست حریف آمریکایی به فینال رسید

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران با برتری مقابل رقیب آمریکایی به فینال رقابت‌های جهانی زیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *