نوشته های جدید

نتایج پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام‌نور اعلام شد

نتایج پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش رمز فردا ، نتایج پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲دانشگاه پیام نور از طریق نشانی اینترنتی https://result.pnu.ac.ir قابل مشاهده است و پذیرفته شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور نسبت به دریافت نتیجه اقدام کنند.

دانشگاه پیام نور اعلام کرد؛ زمان و شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲دانشگاه متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

دانشگاه پیام نور اعلام کرد این دانشگاه در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و حمایت آنها در جهت اولویت های راهبردی کشور در حوزه های مختلف و به استناد به آئین‌نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای نیم سال اول تحصیلی  ۱۴۰۲-۱۴۰۳ از بین دانشجویان واجد شرایط دانشجو پذیرش کرد.

پذیرش دانشجویان بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D)  بر اساس مازاد  بر ظرفیت آزاد صورت گرفت.

میزان شهریه داوطلبان فوق بر اساس مصوبه هیات امنای دانشگاه پیام نور خواهد بود هر دانشجو می تواند اقدام به پذیرش نهایی از یک دانشگاه نمایند.

این مطالب را نیز ببینید!

از اولتیماتوم ۴۸ ساعته وزیر تا استعفای رئیس پردیس دانشگاه شریف

پس لرزه‌های جشن فارغ التحصیلی شریف ادامه دارد در پی اتفاقات رخ داده در مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *