یکشنبه , تیر ۳۱ ۱۴۰۳

وقوع قتل هولناک در تهران+ جزئیات

وقوع قتل هولناک در تهران+ جزئیات
به گزارش رمز فردا : صبح امروز کشف جسد مرد میانسالی در اتوبان محلاتی از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد.
به دنبال قتل مرد موتورسوار با ضربات چوب در اتوبان محلاتی، یک سناریوی جنایی مقابل تیم تحقیق قرار گرفت.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محسن اختیاری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد ۶۰ ساله‌ای را کنار موتورسیکلت خود مشاهده کردند که براثر اصابت جسم سخت به سرش به قتل رسیده بود.

در ابتدا وقوع حادثه تصادف مطرح شد اما با توجه به سالم بودن موتورسیکلت و اظهارات شهود مبنی بر درگیری مرد میانسال و ضرب و جرح وی با ضربه چوب، فرضیه وقوع جنایت برای تیم جنایی پررنگ شد.

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت که مقتول راننده پیک‌موتوری بوده و دلار حمل می‌کرده که همین ماجرا شک کارآگاهان را برانگیخت!

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اتوبان محلاتی ابتدا هویت عامل جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

به گزارش رمز فردا ، دستور قاضی اختیاری از شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی، جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ همچنان ادامه دارد.

منبع : تسنیم

این مطالب را نیز ببینید!

فوری/ حکم اعدام برای متهمان ردیف اول و دوم سرقت مسلحانه در بزرگراه صدر

به گزارش رمز فردا  : حکم متهمان پرونده سرقت مسلحانه در بزرگراه صدر از سوی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *