نوشته های جدید

پشت پرده اخراج نوراللهی از تیم ملی فاش شد

به گزارش رمز فردا: احمد نوراللهی، هافبک دفاعی تیم الوحده امارات در اولین مسابقه ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از لیست تیم ملی خط خورده بود و مهم‌ترین غایب ایران بود که حتی روی نیمکت هم جایی نداشت.
نکته سوال برانگیز جایی بود که احمد نوراللهی کنار بازیکنان جوانگذاشته شده از لیست بازی هنگ‌کنگ و مهرداد محمدی، روی سکوهای ورزشگاه آزادی حاضر نبود و سرانجام تیم ملی ساعاتی پس از این مسابقه در مورد وضعیت نوراللهی شفاف‌سازی کرد.

سایت فدراسیون فوتبال در این خصوص نوشت:
“به منظور حفظ اتحاد تیمی و در پی رفتار غیرحرفه‌ای احمد نوراللهی و با تصمیم کادر فنی، این بازیکن از تیم ملی کنار گذاشته شد.”

1955154

امیر قلعه‌نویی از ابتدای حضورش در این دوره روی نیمکت تیم ملی چندین بار بازیکنان مهم و باتجربه‌اش را به دلیل مسائل انضباطی خط زده است. آخرین نمونه آن حسین کنعانی بود که پس از اخراج غیرفنی مقابل ازبکستان در کافا، از لیست فیفادی شهریورماه خط خورد. پیش‌تر شهریار مغانلو نیز چنین شرایطی را تجربه کرده بود.

نکته مهم اینکه پیش آمدن چنین اتفاقی برای احمد نوراللهی بعید به نظر می‌رسید اما او حالا باید چمدان‌هایش را جمع کند و به امارات برگردد. احمدنوراللهی تیم ملی را در سفر به تاشکند همراهی نخواهد کرد و باید دید این کنار گذاشته شدن از تیم ملی تا چه زمانی طول خواهد کشید.

منبع:ورزش۳

این مطالب را نیز ببینید!

صدیقی: سهیلا منصوریان با هزینه شخصی به هانگژو آمد

رئیس فدراسیون ووشوی ایران گفت: فدراسیون برای اعزام سهیلا منصوریان به هانگژو هزینه‌ای نکرد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *